Denní linka se vrací v neděli 24.3. 2019!

Denní linka se vrací v neděli 24.3. 2019!

Vážení cestující,

po zimní přestávce se od neděle 24.3. 2019 opět vrací do provozu naše denní linka a to s několika novinkami. Zatímco noční linka bude i nadále jezdit každý den v obou směrech, denní linka bude v prvních týdnech jezdit v režimu 1x týdně v obou směrech (v neděli z Česka, v pondělí ze Švýcarska), a později v průběhu jara se přidá také druhý pár spojů. Již nyní si tak můžete rezervovat místa nejen na denní linku a to vždy nejdříve 31 dní před odjezdem. Buďte, prosím, pozorní při výběru spoje na čas odjezdu.

Denní linkou do Mnichova, Bregenzu, St. Gallenu, Curychu, Lucernu a nově i do Bernu!

Vítanou novinkou nejen pro naše cestující je především prodloužení denní linky z Lucernu až do Bernu, čímž reagujeme na žádosti mnoha z Vás. Z Prahy a Plzně se tak dostanete přes den nejen do Mnichova, Bregenzu, St. Gallenu, Curychu a Lucernu, ale nově také do/ze švýcarské metropole. Z tohoto důvodu došlo v jízdím řádu denní linky k drobným úpravám časů (jízdní řád níže nebo na našich webových stránkách).

Ceny se nemění, staré služby zůstávají, nové přibudou.

Ceny jízdenek na všech trasách zůstávají ve stejné cenové relaci, jako tomu bylo doposud. Do St. Gallenu a Curychu se tak dostanete za 1500,- Kč, do Bernu a Lucernu za 1900,- Kč. Senioři nad 65 let a děti do 12 let pak mají ceny výhodnější. Stále platí, že si při placení jízdenek v našich autobusech můžete vybrat měnu, kterou chcete platit. (akceptujeme CZK/CHF/EUR).

Mezi službami jsme zachovali nejen přepravu všech standardních zavazadel, ale také horké nápoje zdarma, snídaňové/svačinové balíčky s čerstvým ovocem zdarma, zapůjčení přikrývek a tabletů a vše, na co jste zvyklí.

Pokud budete mít jakýkoliv podnět na zlepšení našich služeb či jakýkoliv dotaz, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Děkujeme za Vaši důvěru a budeme se na Vás těšit na palubě našich luxusních autobusů.

Praha/Plzeň > Mnichov > Bregenz > St. Gallen > Curych > Lucern > Bern

Bern > Lucern > Curych > St. Gallen > Bregenz > Mnichov > Plzeň/Praha