Od prosince více spojů Nobless Line.

Od prosince více spojů Nobless Line.

Rádi bychom Vás informovali v této nelehké době také o něčem pozitivním. Tou příjemnou novinkou je posílení našich spojů v prosinci. Od začátku měsíce budou naše autobusy jezdit již 3x týdně v obou směrech, od 17. prosince pak každý den tam i zpět. Více informací si můžete přečíst v tomto článku.


Vánoce, nejdůležitější období v roce.

Víme, že období Vánoc je pro naše cestující tím nejdůležitějším v celém roce a každý jej chce trávit v rodinném kruhu nebo se svými blízkými přáteli. Proto jsme se rozhodli přidat od začátku prosince další spoje. Od začátku prosince tak budou naše autobusy jezdit již 3x týdně v obou směrech. Od 17. prosince až do 3. ledna dojde k dalšímu posílení – autobusy Nobless Line budou jezdit každý den v obou směrech. Výjimkou jsou samozřejmě dny 24. a 31. prosince, kdy naše autobusy každý rok odpočívají.

Období Cestování do Švýcarska Cestování do Česka
1.11. - 30.11. 2020 Každý čtvrtek a neděli Každé pondělí a pátek
1.12. - 16.12.2020 Každý čtvrtek, pátek a neděli Každé pondělí, pátek a neděli
17.12. - 3.1. 2021 Každý den Každý den


Pokud máte možnost, plaťte nyní předem.

Tyto spoje jsme naplánovali tak, abychom mohli naše výjimečné služby nabídnout všem zájemcům. Jsme také připraveni na více žádané termíny vypravit další posilové spoje. Pro lepší plánování bychom Vás však chtěli poprosit o jednu maličkost. Pokud je to ve Vašich silách, upřednostnili bychom v případě rezervací na předvánoční období platbu on-line předem. Tu můžete provést při vytváření rezervace v rezervačním systému. Rádi bychom měli jistotu, že rezervovaná místa budou skutečně využita. Naší společnosti toto navíc pomůže při dalším plánování spojů.

Výše uvedené spoje jsou již nyní dostupné v rezervačním systému na www.noblessline.cz a tak si již nyní můžete zajistit své místo ve Vánočních spojích.


Bezpečnost především.

Samozřejmostí jsou pro nás bezpečnostní a hygienická opatření, která jsou u nás na vysoké úrovni. V autobusech máme celou řadu opatření, která začínají již při důkladném úklidu a čištění autobusů ozónem. U vstupu naleznete dezinfekčními gely na ruce, na toaletách dezinfekční mýdla a bezkontaktní osoušeče rukou. V případě potřeby máme pro cestující zdarma připraveny roušky a nově jsme do doplňkových služeb přidali také možnost zakoupení Nanorespirátoru FFP2 od českého výrobce Spur. Do hygieny investujeme mnoho úsilí i finančních prostředků tak, abyste se na palubě našich luxusních autobusů cítili skutečně bezpečně.


Závěrem bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň a za to, že cestujete právě s námi!

Buďte na sebe opatrní a brzy na viděnou.

S pozdarvem

Michael Zelenka

Nobless Line s.r.o.