O nás

Společnost Nobless Line® provozuje nejen každý den obousměrné noční spojení české metropole Prahy s metropolí Švýcarska – Bernem, ale nově také denní linku do Lucernu.  Jedná se tak o nejlepší způsob, jak se přepravit autobusem do Německa, Rakouska, Švýcarska. Cestujícím nabízíme cestování nejluxusnějšími autobusy a spojení Praha – Mnichov, Praha – Bregenz, Praha – St.Gallen, Praha – Curych, Praha – Lucern, Praha – Bern a stejná spojení nabízíme také z Plzně (Plzeň – Mnichov, Plzeň – Bregenz, Plzeň – St.Gallen, Plzeň – Curych, Plzeň – Lucern a Plzeň – Bern). Tato trasa je obsluhována nejmodernějsími dvoupatrovými autobusy Setra, které svojí výbavou, pojetím luxusu a pohodlí nemají v Evropě žádnou konkurenci. Speciálně navržená a vyrobená, mimořádně pohodlná, polohovatelná kožená křesla – výbava všech autobusů je identická – poskytují dostatek prostoru i pro cestující vyšší než průměrné výšky. Secesní restauranty s obsluhou a zajímavou nabídkou jídel v přízemí autobusů slouží především těm klientům, kteří na svých cestách hledají klid, pohodu, ale také nevšední zážitky s cestování autobusem.

Všechny autobusy jsou vybaveny stabilním internetovým připojením / WIFI / na území České republiky a Švýcarska, k dispozici je pak cestujícím k zapůjčení několik moderních tabletů a privátní filmová databáze.

Autobusy Setra, vyrobené na zakázku v německém Ulmu, jsou po každé cestě zkontrolovány ve značkovém servisu R.A.Z. busservis. Používání nejmodernější diagnostiky zaručuje detekci všech případných závad již v samém zárodku a udržuje tak stav autobusů dlouhodobě v perfektním technickém stavu.

Přestože, společnost Nobless Line® provozuje a vlastní nejdražší a nejluxusnější autobusy evropského formátu, pravdou zůstává, že za rodinné stříbro považuje především všechny posádky RESTAURANT BUSŮ, které se nepřetržitě starají o bezpečnost, pohodlí a spokojenost cestujících. A za to jim patří naše uznání.