FAQ

Rezervování jízdenek je možné vždy 31 dní před odjezdem daného spoje, kdy se otevírá rezervační systém. Pokud tedy chcete cestovat 15. srpna, je možné vytvořit rezervaci od 15. července.
Platba probíhá vždy až při nástupu do autobusu. Pokud si vytvoříte rezervaci, připravíme Vám jízdenku do autobusu, kde ji v den odjezdu při nástupu zaplatíte. Platit lze pouze v hotovosti, avšak je možné si zvolit preferovanou měnu (CZK, CHF, EUR).
Rezervační systém umožňuje výběr místa, pokud si rezervujete místo jiným způsobem, než přes webové stránky (tj. telefonicky, e-mailem, před Facebook), stačí nám napsat Vaše preferované místo a pokud bude volné, rádi Vám ho zarezervujeme.
Místa v restauraci není možné rezervovat. Těchto 14 míst je určeno pro cestující, kteří cestují v horní zóně Nobless Class. Cestující se zde mohou občerstvit v průběhu jízdy a to až do půlnoci. Poté se restaurace uzavírá.
Maximální počet míst v jedné rezervaci na jedno jméno je 5, v případě větších skupin nás, prosím, kontaktujte na e-mailu rezervace@noblessline.cz.
Rezervování je vždy zdarma, celý systém je založen na důvěře a slušném chování mezi cestujícím a dopravcem. Stejně jako se cestující může spolehnout na to, že své místo bude mít v autobuse připravené a spoj vyjede, my se spoléháme na to, že se dostaví k odjezdu a jeho místo bude využité. Samozřejmě respektujeme, že mohou nastat zvláštní okolnosti (zpoždění jiného spoje, náhlé onemocnění apod.). V takových případech považujeme za slušnost nás informovat, abychom rezervaci zrušili. Nebudeme na Vás na odjezdu čekat, čímž můžeme nabrat zpoždění a místo tak budeme moci nabídnout skutečným zájemcům.
Vstřícný přístup k cestujícím je pro nás důležitý. Proto si mohou rezervaci upravit několika způsoby. Telefonicky nonstop na +420 602 333 369, e-mailem na rezervace@noblessline.cz nebo na Facebooku.
Chceme našim cestujícím vycházet vstříc, proto umožňujeme také platbu v jiné měně, než je uvedeno na jízdence. Akceptujeme však pouze měny CZK, CHF a EUR.
Restaurace uvnitř autobusu je pouhým doplňkem k cestování, nikoliv nočním barem. Proto je k dispozici pouze do 23:59, kdy se uzavírá. Poslední objednávky je však možné provádět ve 23:30. Po půlnoci platí uvnitř autobusu noční klid.
Dárkové vouchery nebo certifikáty vhodné nejen k narozeninám, výročí, Vánocům či jiným příležitostem Vám připravíme včetně věnování. Dle domluvy je můžeme zaslat také na Vámi požadovanou adresu. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na: zelenka@noblessline.cz.