Služby na palubě Nobless Line

Služby na palubě Nobless Line

Cestování autobusem do Švýcarska u společnosti Nobless Line není jen nutná přeprava z místa na místo, ale především příjemný zážitek. O ten se postará nejen nadstandardní výbava autobusu, příjemná a ochotná posádka, ale také mnoho doplňkových služeb. Díky tomu bude pro Vás cestování autobusem mezi Českou republikou a Švýcarskou konfederací pozitivní zkušeností, o kterou se rádi podělíte se svým okolím. Dovolte nám, abychom Vám tyto služby představili.


Na palubě našich autobusů nabízíme naším cestujícím zdarma horké nápoje. Mezi těmi je například prémiová čerstvě mletá italská káva Lavazza 100% Arabica ve formě Ristretta, Espressa, Cappuccina, Latte Macchiato či Flat White. Všechny tyto nápoje jsou připravovány v kávovarech švýcarské společnosti Jura. V naší nabídce je také horká čokoláda či pestrý výběr čajů Teekanne.


Rezervace jízdenek na cestování mezi Českem a Švýcarskem je velmi snadná. U společnosti Nobless Line si můžete své místo zarezervovat hned několika způsoby.

  • On-line rezervační systém
  • Telefonicky na +420 602 333 369
  • E-mailem na rezervace@noblessline.cz
  • Soukromou zprávou přes profily na sociálních sítích Facebook, Twitter či Instagram

Pohodlí cestujících je jednou z našich hlavních priorit a proto investujeme mnoho úsilí a prostředků do vybavení našich autobusů. Speciálně upravená kožená křesla s prodlouženou velikostí sedáků i opěradel nabízí skutečně pohodlné sezení. Všechna sedadla v autobuse nabízejí velký prostor pro Vaše nohy a možnost sklopení opěradla bez citelného omezení jiných cestujících. Všechna sedadla v našich autobusech jsou navíc vybavena dvoubodovými nebo dokonce tříbodovými bezpečnostními pásy, které jsou cestující povinni využívat během celé jízdy.Cestovní zóna Nobless Class je vybavena 52 sedadly ve standardní konfiguraci 2+2, Exclusive Class pak pouhými 36 sedadly v konfiguraci 2+1.


Všechny autobusy Nobless Line nabízejí cestujícím stabilní wifi připojení k internetu a to na území České republiky, Německa, Rakouska a Švýcarska. Cestující tak mohou za jízdy trávit čas na internetu, sociálních sítích nebo pracovat. U každého sedadla jsou umístěny zásuvky na 230V, kde si můžete nabíjet svoji elektroniku typu notebook, mobilní telefon či tablet.


Restaurace se nachází v přízemním podlaží luxusního autobusu a nabízí 14 míst k sezení s dřevěnými stolky ve vysokém lesku a lampičkami. Restaurace je k dispozici všem cestujícím v průběhu jízdy. V případě nočních spojů je však otevřena pouze do 23:59, kdy se z důvodu dodržování nočního klidu uzavírá. Na palubě našich autobusů si můžete objednat z nabídky lehkých pokrmů české kuchyně, ale také z široké nabídky nápojů mnoha typů.


Ve všech autobusech společnosti Nobless Line jsou k dispozici po celý čas Vaší cesty moderní, vždy čisté a voňavé toalety s velkým zrcadlem, teplou tekoucí vodou a bezkontaktními osoušeči rukou té nejvyšší kvality. Také díky tomuto vybavení si budete připadat jako na toaletě toho nejluxusnějšího hotelu a nikoliv v autobuse na mezinárodní lince mezi Českou republikou a Švýcarskou konfederací.


Po dobu jízdy si mohou cestující zapůjčit příjemnou teplou přikrývku, která ještě více zdůrazní rozdíl mezi cestováním běžnými autobusy a cestováním autobusy Nobless Line.